Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Transfery

Transfery | 2014-08-12 19:51:41 | Nadesłał: Aleksandra Jarzynka | Źrodlo: lechia.pl

Henrique Miranda Ribeiro wypożyczony do Lechii Gdańsk

We wtorek Brazylijczyk Henrique Miranda Ribeiro podpisał umowę z Lechią Gdańsk. Zawodnik jest wypożyczony ze słynnego brazylijskiego klubu - Sao Paulo.

Umowa wypożyczenia będzie obowiązywała do końca czerwca 2015 r. Miranda to 21-letni zawodnik grający na pozycji lewego obrońcy. Ma na koncie 3 mecze w reprezentacji Brazylii do lat 20. W swojej ojczyźnie występował dotychczas w dwóch klubach - Sao Paulo, którego jest wychowankiem i na wypożyczeniu w Figueirense. Sao Paulo to jeden z najbardziej utytułowanych klubów w Kraju Kawy, grający w tamtejszej ekstraklasie i mający na koncie 6 mistrzostw kraju, a 3-krotnie wygrywał rozgrywki Copa Libertadores. Z kolei Figueirense, do którego był wypożyczony, to klub II ligi brazylijskiej.

Co ciekawe Brazylijczyk wybrał taki sam numer jaki miał ostatnio jego rodak grający w Lechii - Deleu. Miranda zagra również z 26 na plecach.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane