Transfery | 2013-07-23 19:18:31 | Nadesłał: Mateusz Czarnecki | Źrodlo: WKS Śląsk Wrocław SA
Oded Gavish podpisał kontrakt ze Śląskiem Wrocław. Kapitan Hapoelu Beer Szewa związał się z wrocławskim klubem trzyletnią umową.
Oded Gavish ma 24 lata i występuje na pozycji środkowego obrońcy. Pochodzi z Izraela, ale ma również paszport rumuński. Przez ostatnie trzy lata bronił barw Hapoelu Beer Szewa, w którym pełnił funkcję kapitana. Na koncie ma także występy w młodzieżowych reprezentacjach Izraela.
- Przez ostatnie dni zawodnik przechodził we Wrocławiu testy medyczne. Ich wyniki są pozytywne, dlatego podpisaliśmy z Odedem trzyletnią umowę. Cieszymy się, że tak dobry i perspektywiczny piłkarz zasilił naszą drużynę. Jestem przekonany, że będzie dla Śląska dużym wzmocnieniem - mówi prezes wrocławskiego klubu Piotr Waśniewski.
Oded Gavish przechodzi do Śląska na zasadzie transferu definitywnego.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.