Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Transfery

Transfery | 2013-07-11 21:52:13 | Nadesłał: Mateusz Czarnecki | Źrodlo: inf. własna

Salamon i Wszołek w Sampdorii

fot.: Mateusz Czarnecki

Mała Polska kolonia zaczyna tworzyć się w 14. zespole poprzedniego sezonu Serie A - Sampdorii Genua. We wtorek z włoskim klubem kontrakt podpisał były zawodnik Polonii Warszawa - Paweł Wszołek, a w czwartek dołączył do niego Bartosz Salamon na zasadzie współwłasności z AC Milanu

Na przejściu Bartosza Salamona AC Milan dodatkowo zyskał włoskiego pomocnika Sampdorii - Andrea Poli.

Trzykrotny reprezentant Polski trafił do Milanu z Brescii w styczniu tego roku za 3 mliliony euro, ale nie zadebiutował w pierwszej drużynie "Rossonerich".

Paweł Wszołek w ostatnim bardzo udanym dla niego sezonie w barwach "Czarnych koszul" strzelił siedem goli w 27 meczach T-Mobile Ekstraklasy. 21 -latek rozegrał do tej pory cztery spotkania w reprezentacji Polski.

Wszołek z Sampdorią podpisał czteroletni kontrakt, natomiast szczegóły transferu Salamona nie zostały oficjalnie podane.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane