Transfery | 2012-01-04 23:01:45 | Nadesłał: Mateusz Czarnecki | Źrodlo: KP Legia Warszawa
Od 1 stycznia Moshe Ohayon nie jest już zawodnikiem Legii Warszawa. Izraelczyk rozwiązał kontrakt za porozumieniem stron.
Zawodnik trafił na Łazienkowską 3 z FC Ashod. Zadebiutował w meczu 2. kolejki T-Mobile Ekstraklasy z Cracovią. Zagrał w ośmiu meczach pierwszej drużyny Legii. Ostatni występ zaliczył 15 grudnia przeciwko Hapoelowi Tel-Awiw. Strzelił jednego gola - w pucharowym starciu z Rozwojem II Katowice.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








