Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Transfery

Transfery | 2012-01-04 23:01:45 | Nadesłał: Mateusz Czarnecki | Źrodlo: KP Legia Warszawa

Ohayon odchodzi z Legii

fot.: Mateusz Czarnecki

Od 1 stycznia Moshe Ohayon nie jest już zawodnikiem Legii Warszawa. Izraelczyk rozwiązał kontrakt za porozumieniem stron.

Zawodnik trafił na Łazienkowską 3 z FC Ashod. Zadebiutował w meczu 2. kolejki T-Mobile Ekstraklasy z Cracovią. Zagrał w ośmiu meczach pierwszej drużyny Legii. Ostatni występ zaliczył 15 grudnia przeciwko Hapoelowi Tel-Awiw. Strzelił jednego gola - w pucharowym starciu z Rozwojem II Katowice.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane