Transfery | 2010-03-01 20:17:50 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: MKS Cracovia SSA
Rzutem na taśmę Cracovia zakontraktowała jeszcze jednego zawodnika! Barwy „Pasów” w rundzie wiosennej reprezentował będzie Gheorghii Ovseannicov!
Okienko transferowe w polskiej lidze zamknęło się wczoraj, ale z racji tego, że ostatni dzień lutego wypadł w niedzielę, kluby mogły załatwiać wszelkie formalności związane z pozyskaniem nowych zawodników również dziś.
I tak MKS Cracovia SSA wypożyczyła z mołdawskiej Olimpii Balti, 24-letniego napastnika, Gheorghiia Ovseannicova. Umowa obowiązywała będzie do czerwca 2010 roku, ale Klub zastrzegł sobie prawo pierwokupu tego zawodnika.
Ovseannicov będzie drugim obcokrajowcem i jednocześnie drugim Mołdawianinem w składzie Cracovii. Podopiecznym trenera Oresta Lenczyka jest już Aleksandr Suvorov, który w piątek zadebiutował w oficjalnym meczu „Pasów” (przeciwko Legii 1:2).
Obaj zawodnicy otrzymali powołania do reprezentacji Mołdawii na towarzyskie spotkanie z Kazachstanem, które rozegranie zostanie w środę w Turcji.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.