Transfery | 2009-07-22 10:41:04 | Nadesłał: Agnieszka Gambusz | Źrodlo: KSP Polonia Warszawa
Rozgrywający "Czarnych Koszul", Radosław Majewski, pozostanie w Anglii. Dzisiaj obie strony doszły do porozumienia, dzięki któremu zawodnik przez najbliższy rok będzie reprezentować barwy Nottingham Forest, 19. drużyny The Championship (druga liga angielska).
Popularny "Maja" został wypożyczony na 12 miesięcy, przedłużając przy tym kontrakt z klubem o okres trwania wypożyczenia.
Anglicy będą mieli prawo do pierwokupu naszego zawodnika.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








