Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Transfery

Transfery | 2009-07-22 10:41:04 | Nadesłał: Agnieszka Gambusz | Źrodlo: KSP Polonia Warszawa

Majewski w Nottingham Forest

Fot.: Dawid Ćmielewski

Rozgrywający "Czarnych Koszul", Radosław Majewski, pozostanie w Anglii. Dzisiaj obie strony doszły do porozumienia, dzięki któremu zawodnik przez najbliższy rok będzie reprezentować barwy Nottingham Forest, 19. drużyny The Championship (druga liga angielska).

Popularny "Maja" został wypożyczony na 12 miesięcy, przedłużając przy tym kontrakt z klubem o okres trwania wypożyczenia.

Anglicy będą mieli prawo do pierwokupu naszego zawodnika.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane