Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Sparingi

Sparingi | 2017-07-08 21:15:00 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: gornikzabrze.pl

Górnik pokonał Rozwój 4:0

W drugim spotkaniu sparingowym w dużej mierze zagrała młodzież oraz zmiennicy. W pierwszym składzie wybiegli również "nowi" - Mateusz Wieteska oraz Damian Kądzior. Ten drugi zaliczył świetne zawody zdobywając bramkę i asystując przy trafieniu Ledecky'ego. Zabrzanie łącznie zaaplikowali rywalom cztery bramki, nie tracąc żadnej.

Sporo ochoty do gry wykazywali między innymi Kądzior i Nowak. Obydwaj zdobyli po bramce, a były zawodnik Wigier, który dołączył do zabrzan przed kilkoma dniami dołożył dodatkowo asystę. Z jego świetnego podania skorzystał Ledecky. Z dobrej strony zaprezentował się także grający na obronie Dariusz Pawłowski. Po przerwie również dominowali zabrzanie, choć kolejne bramki padły w ostatnich minutach. Na listę strzelców wpisali się Marcin Urynowicz i wspomniany wcześniej Konrad Nowak.

Wynik mógł być jeszcze bardziej okazały, jednak Erik Grendel nie wykorzystał w 64 minucie rzutu karnego po faulu na Rafale Wolsztyńskim.

Górnik Zabrze – Rozwój Katowice 4:0 (2:0)
1:0 – Kądzior 23’
2:0 – Ledecky 43’
3:0 – Urynowicz 82’
4:0 – Nowak 85’

Górnik (skład wyjściowy): W.Pawłowski – D.Pawłowski, Wieteska, Szeweluchin, Olszewski, Kądzior, Grendel, Hajda, Nowak – Ledecky, Urynowicz

Grali ponadto: Kasprzik, Karwot, R. Wolsztyński, Kopia, Lasik

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane