Sparingi | 2015-07-11 20:11:28 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: legia.com
Legia pokonała w meczu towarzyskim rozegranym na boisku bocznym przy Łazienkowskiej 3 Pogoń Siedlce 2:1. Bramki dla "Wojskowych" zdobywali Marek Saganowski i Michał Żyro.
Legia Warszawa - Pogoń Siedlce 2:1 (0:1)
Bramki: Saganowski 54', Żyro 64' - Dzięgielewski 6'
Legia: Arkadiusz Malarz - Bartosz Bereszyński, Bartłomiej Kalinkowski, Mateusz Wieteska, Robert Bartczak - Michał Żyro (81' Jakub Arak), Dominik Furman, Michał Masłowski, Pablo Dyego (86' Tomasz Nawotka) - Marek Saganowski, Aleksandar Prijović
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








