Sparingi | 2013-01-20 17:10:18 | Nadesłał: Krzysztof Wilk | Źrodlo: www.mksflota.swinoujscie.pl
VfL Bochum - Flota 1-0 (1-0)
1-0 Marc Rzatkowski - 38
Skład Floty: Grzegorz Kasprzik, Radosław Jasiński, Welin Damianow, Maciej Mysiak, Marek Opałacz, Mateusz Szałek, Krzysztof Bodziony, Konrad Gilewicz, Sebastian Olszar, Ensar Arifović, Charles Uchenna Nwaogu.
II połowa: Łukasz Kupczanko, Patryk Fryc, Ivan Udarević, Welin Damianow, Marek Opałacz, Piotr Kieruzel, Marek Niewiada, Mateusz Wrzesień, Bartłomiej Niedziela, Bartosz Śpiączka, Arkadiusz Aleksander.
Najważniejsze sytuacje.
W 15 minucie wyborna okazja dla Floty, Bodziony bardzo dobrze uderzył z wolnego ale bramkarzowi udało się wybronić.
W 38 minucie po błędach sędziego (wrzut z autu powinien być nasz), Jasińskiego i Gilewicza gospodarze wjechali w pole karne i Rzatkowski z prawej strony po długim rogu zdobył gola.
W 82 minucie w dogodnej sytuacji znalazł się Aleksander, zagrał wzdłuż bramki do Śpiączki, ale bramkarz zdołał wybronić.
Bardzo cenny sparing. Po wyrównanym meczu Flota minimalnie przegrała z niemieckim drugoligowcem. Zdecydował moment zagapienia przy wrzucie z autu. W celnych strzałach na bramkę 4-3 dla Bochum.
Waldemar Mroczek / Jarosław Dunajko
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.