Reprezentacja | 2008-11-17 12:43:32 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: KKS Lech Poznań
Rafał Murawski, który po wczorajszym meczu z Polonią Warszawa ponownie ma problemy z mięśniem dwugłowym nie pojedzie na zgrupowanie reprezentacji Polski. Na mecz z Irlandią zostali natomiast "dowołani" dwaj inni lechici Tomasz Bandrowski i Sławomir Peszko.
Poza Murawskim trenerowi Leo Beenhakkerowi w ostatniej chwili z kadry wypadł również Euzebiusz Smolarek.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








