Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Reprezentacja

Reprezentacja | 2013-11-18 22:24:07 | Nadesłał: Mateusz Czarnecki | Źrodlo: pzpn.pl

Nowak trenował indywidualnie przed meczem z Irlandią

fot.: Krzysztof Wilk

Reprezentacja Polski odbyła oficjalny trening przed meczem towarzyskim z Irlandią w Poznaniu. W zajęciach nie uczestniczył Dawid Nowak, który ma problemy ze ścięgnem Achillesa i indywidualnie trenował w Grodzisku Wielkopolskim. Sztab medyczny reprezentacji stara się doprowadzić zawodnika do pełnej sprawności, aby napastnik Cracovii był gotowy do gry w jutrzejszym spotkaniu.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane