Reprezentacja | 2013-11-18 22:24:07 | Nadesłał: Mateusz Czarnecki | Źrodlo: pzpn.pl
Reprezentacja Polski odbyła oficjalny trening przed meczem towarzyskim z Irlandią w Poznaniu. W zajęciach nie uczestniczył Dawid Nowak, który ma problemy ze ścięgnem Achillesa i indywidualnie trenował w Grodzisku Wielkopolskim. Sztab medyczny reprezentacji stara się doprowadzić zawodnika do pełnej sprawności, aby napastnik Cracovii był gotowy do gry w jutrzejszym spotkaniu.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








