Reprezentacja | 2013-01-23 11:33:16 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: lechpoznan.pl
Lewy obrońca Lecha Poznań otrzymał od Julio Cesara Dely Valdesa powołanie na mecz eliminacyjny do Mistrzostw Świata 2014 z Kostaryką.
Spotkanie odbędzie się 6 lutego w Panamie. Henriquez do Ameryki Środkowej uda się w ostatnich dniach stycznia. Już stamtąd dołączy do przebywającej na zgrupowaniu w Hiszpanii ekipy Kolejorza.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








