Reprezentacja | 2013-01-21 12:29:03 | Nadesłał: Anna Szłapa | Źrodlo: pzpn.pl
Napastnik Polonii Warszawa, Łukasz Teodorczyk, został powołany do reprezentacji Polski na towarzyski mecz z Rumunią, który odbędzie się drugiego lutego na Estadio Ciudad de Malaga.
– Łukasz był wcześniej przymierzany do kadry na to spotkanie, lecz czekaliśmy na potwierdzenie stanu jego zdrowia – poinformował Tomasz Rząsa.
Kadra na towarzyski mecz przestawia się następująco:
bramkarze: Łukasz Skorupski (Górnik Zabrze), Jakub Słowik (Jagiellonia Białystok).
obrońcy: Artur Jędrzejczyk, Jakub Rzeźniczak, Jakub Wawrzyniak (wszyscy Legia Warszawa), Łukasz Broź (Widzew Łódź), Tomasz Jodłowiec (Śląsk Wrocław), Piotr Celeban (FC Vaslui, Rumunia).
pomocnicy: Dominik Furman, Daniel Łukasik, Jakub Kosecki (wszyscy Legia Warszawa), Przemysław Kaźmierczak, Waldemar Sobota (obaj Śląsk Wrocław), Paweł Wszołek (Polonia Warszawa), Szymon Pawłowski (Zagłębie Lubin), Tomasz Kupisz (Jagiellonia Białystok).
napastnicy: Mariusz Stępiński (Widzew Łódź), Arkadiusz Piech (Ruch Chorzów).
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.