Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Reprezentacja

Reprezentacja | 2013-01-21 12:29:03 | Nadesłał: Anna Szłapa | Źrodlo: pzpn.pl

Teodorczyk w kadrze na Rumunię

fot.: Mateusz Czarnecki

Napastnik Polonii Warszawa, Łukasz Teodorczyk, został powołany do reprezentacji Polski na towarzyski mecz z Rumunią, który odbędzie się drugiego lutego na Estadio Ciudad de Malaga.

– Łukasz był wcześniej przymierzany do kadry na to spotkanie, lecz czekaliśmy na potwierdzenie stanu jego zdrowia – poinformował Tomasz Rząsa.

Kadra na towarzyski mecz przestawia się następująco:

bramkarze: Łukasz Skorupski (Górnik Zabrze), Jakub Słowik (Jagiellonia Białystok).

obrońcy: Artur Jędrzejczyk, Jakub Rzeźniczak, Jakub Wawrzyniak (wszyscy Legia Warszawa), Łukasz Broź (Widzew Łódź), Tomasz Jodłowiec (Śląsk Wrocław), Piotr Celeban (FC Vaslui, Rumunia).

pomocnicy: Dominik Furman, Daniel Łukasik, Jakub Kosecki (wszyscy Legia Warszawa), Przemysław Kaźmierczak, Waldemar Sobota (obaj Śląsk Wrocław), Paweł Wszołek (Polonia Warszawa), Szymon Pawłowski (Zagłębie Lubin), Tomasz Kupisz (Jagiellonia Białystok).

napastnicy: Mariusz Stępiński (Widzew Łódź), Arkadiusz Piech (Ruch Chorzów).

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane