Reprezentacja | 2012-10-15 15:48:30 | Nadesłał: Anna Szłapa | Źrodlo: pzpn.pl
Eugen Polanski, który w miniony czwartek, z powodów rodzinnych, musiał opuścić zgrupowanie, jest z powrotem z reprezentacją Polski. Będzie do dyspozycji selekcjonera Waldemara Fornalika na jutrzejszy mecz z Anglią.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








