Reprezentacja | 2012-10-08 10:40:36 | Nadesłał: Mateusz Czarnecki | Źrodlo: KSP Polonia Warszawa
Reprezentacja Polski rozpocznie dziś zgrupowanie przed zbliżającymi się meczami z RPA i Anglią, które odbędą się na Stadionie Narodowym w Warszawie. Zespół Waldemara Fornalika do obu spotkań będzie przygotowywał się na stadionie Polonii przy ulicy Konwiktorskiej. Dziś o godzinie 18:00 odbędzie się pierwszy trening, który - jak poinformował za pośrednictwem swojej witryny internetowej PZPN - będzie w całości otwarty dla mediów i publiczności.
Dla kibiców "Czarnych Koszul" będzie to więc okazja, by w zestawieniu z reprezentantami Polski zobaczyć Pawła Wszołka. Powołania na październikowe mecze otrzymali też dwaj byli gracze klubu z Konwiktorskiej: Adrian Mierzejewski i Artur Sobiech.
Reprezentacja będzie trenowała na Nowym Mieście także we wtorek i środę (po dwa treningi dziennie), a także w niedzielę (jeden trening). Te zajęcia będą już jednak niedostępne dla publiczności.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.