Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Reprezentacja

Reprezentacja | 2012-09-25 14:45:39 | Nadesłał: Mateusz Czarnecki | Źrodlo: PZPN

Polska zagra towarzysko z Urugwajem

Fot.: Mateusz Czarnecki

Reprezentacja Polski poznała kolejnego rywala, z którym zmierzy się w meczu towarzyskim. 14.11.2012 r. w Polsce biało-czerwoni rozegrają mecz z Urugwajem.

Do tej pory reprezentacja Polski zmierzyła się z Charrúas dwukrotnie. 16.02.1986 zremisowaliśmy 2:2,
a obie bramki dla reprezentacji Polski zdobył Krzysztof Baran. 29.11.1992 r. w Montevideo wygraliśmy 0:1, zwycięskiego gola zdobył Dariusz Gęsior

Miejsce rozegrania meczu nie zostało jeszcze ustalone.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane