Reprezentacja | 2012-09-25 14:45:39 | Nadesłał: Mateusz Czarnecki | Źrodlo: PZPN
Reprezentacja Polski poznała kolejnego rywala, z którym zmierzy się w meczu towarzyskim. 14.11.2012 r. w Polsce biało-czerwoni rozegrają mecz z Urugwajem.
Do tej pory reprezentacja Polski zmierzyła się z Charrúas dwukrotnie. 16.02.1986 zremisowaliśmy 2:2,
a obie bramki dla reprezentacji Polski zdobył Krzysztof Baran. 29.11.1992 r. w Montevideo wygraliśmy 0:1, zwycięskiego gola zdobył Dariusz Gęsior
Miejsce rozegrania meczu nie zostało jeszcze ustalone.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








