Reprezentacja | 2012-09-08 00:35:39 | Nadesłał: Anna Szłapa | Źrodlo: inf. własna
Reprezentacja Polski zremisowała 2:2 z Czarnogórą w spotkaniu eliminacji do mistrzostw świata. Bramki dla naszej kadry zdobyli - Jakub Błaszczykowski z rzutu karnego i Adrian Mierzejewski.
Czarnogóra - Polska 2:2 (2:1)
0:1 Jakub Błaszczykowski (6. min - karny)
1:1 Nikola Drincić (27. min)
2:1 Mirko Vucinić (45. min)
2:2 Adrian Mierzejewski (55. min)
Czerwone kartki: Savo Pavicević - Ludovic Obraniak.
Sędzia: Kristinn Jakobsson (Islandia).
Czarnogóra: Mladen Bozović; Savo Pavicević, Marko Basa, Stefan Savić, Milan Jovanović (65. Filip Kasalica); Simon Vukcević (70. Milorad Peković), Nikola Drincić (84. Miodrag Dzudović), Elsad Zverotić, Vladimir Volkov; Mirko Vucinić, Stevan Jovetić
Polska: Przemysław Tytoń; Łukasz Piszczek, Marcin Wasilewski, Kamil Glik, Jakub Wawrzyniak; Jakub Błaszczykowski, Ariel Borysiuk (69. Rafał Murawski), Eugen Polanski, Ludovic Obraniak, Kamil Grosicki (46. Adrian Mierzejewski); Robert Lewandowski (90. Marek Saganowski).
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.