Reprezentacja | 2012-08-08 15:43:06 | Nadesłał: Mateusz Czarnecki | Źrodlo: pzpn.pl
Marek Zub, asystent selekcjonera reprezentacji Polski, otrzymał propozycję pracy na stanowisku pierwszego trenera w pierwszoligowym klubie Żalgiris Wilno. Po konsultacji z Waldemarem Fornalikiem zdecydował się na przyjęcie oferty i kontynuowanie samodzielnej kariery trenerskiej. W tej sytuacji zwolniony został z pełnienia obowiązków w sztabie szkoleniowym reprezentacji Polski.
- Przyjąłem tę decyzję ze zrozumieniem. Samodzielne prowadzenie klubu jest wyzwaniem dla trenera, a Żalgiris Wilno to w tym regionie dobra piłkarska marka. Życzę Markowi samych sukcesów. – powiedział Waldemar Fornalik, selekcjoner reprezentacji Polski.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.