Reprezentacja | 2012-05-29 18:53:53 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: inf. prasowa
3,9 i 13 czerwca 2012 r. o godz. 17.00 na stadionie Polonii Warszawa odbędą się oficjalne, otwarte dla publiczności sesje treningowe reprezentacji Polski. Czwarta, publiczna sesja treningowa odbędzie się 17 czerwca, pod warunkiem, że reprezentacja Polski awansuje do ćwierćfinału UEFA EURO 2012.
Zaproszenia będzie można otrzymać w dniach poprzedzających sesje treningowe, w kasach na stadionie Polonii Warszawa, w godzinach 9.00-16.00. Obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”, nie ma możliwości składania zamówień. Jedna osoba może otrzymać maksymalnie 2 wejściówki.
Zaproszenia nie będą dystrybuowane w dniu publicznych sesji treningowych.
Wejściówki na ewentualną sesję treningową 17 czerwca, będą dystrybuowane przez Urząd Miasta Stołecznego Warszawy w strefie kibica pod PKiN (Fan Zone).
Pozostałe zaproszenia na publiczne sesje treningowe reprezentacji Polski , zostały już rozdane placówkom oświaty, domom dziecka, szkołom oraz klubom piłkarskim.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.