Reprezentacja | 2011-11-14 07:59:42 | Nadesłał: Anna Szłapa | Źrodlo: legia.com
Jak poinformował dyrektor ds. kontaktów z mediami w reprezentacji Polski - Tomasz Rząsa - we wtorkowym spotkaniu z Węgrami na pewno nie wystąpią Damien Perquis i Sławomir Peszko. Ich nieobecność otworzy szansę na występ Maciejowi Rybusowi i Marcinowi Komorowskiemu.
Peszko i Perquis znaleźli się w wyjściowym składzie "Biało-Czerwonych" na mecz z Włochami. Zawodnik FC Sochaux wystąpił na środku obrony, natomiast były skrzydłowy Lecha Poznań i Wisły Płock rozpoczął mecz na lewej pomocy. Na tych pozycjach w Legii występują "Komor" i "Ryba". Trzeba dodać, że Marcin i Maciek spotkanie ze "Squadra Azzurra" obejrzeli z ławki rezerwowych, dlatego wobec zapowiadanych absencji, ich szanse na grę wzrosły.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.