Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Reprezentacja

Reprezentacja | 2011-11-14 07:59:42 | Nadesłał: Anna Szłapa | Źrodlo: legia.com

Rybus i Komorowski bliżej gry w meczu z Węgrami?

Fot.: Dawid Ćmielewski

Jak poinformował dyrektor ds. kontaktów z mediami w reprezentacji Polski - Tomasz Rząsa - we wtorkowym spotkaniu z Węgrami na pewno nie wystąpią Damien Perquis i Sławomir Peszko. Ich nieobecność otworzy szansę na występ Maciejowi Rybusowi i Marcinowi Komorowskiemu.

Peszko i Perquis znaleźli się w wyjściowym składzie "Biało-Czerwonych" na mecz z Włochami. Zawodnik FC Sochaux wystąpił na środku obrony, natomiast były skrzydłowy Lecha Poznań i Wisły Płock rozpoczął mecz na lewej pomocy. Na tych pozycjach w Legii występują "Komor" i "Ryba". Trzeba dodać, że Marcin i Maciek spotkanie ze "Squadra Azzurra" obejrzeli z ławki rezerwowych, dlatego wobec zapowiadanych absencji, ich szanse na grę wzrosły.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane