Reprezentacja | 2011-09-29 20:18:16 | Nadesłał: Mateusz Czarnecki | Źrodlo: PZPN
Trener Stefan Majewski powołał zawodników na mecze eliminacyjne do mistrzostw Europu U-21 z Portugalią (6.10.2011 r.) i Albanią (11.10.2011 r.).
Powołani zawodnicy:
Skorupski Łukasz - Górnik Zabrze
Kurto Filip - Wisła Kralów
Wichtowski Maciej - Warta Poznań
Malarczyk Piotr - Korona Kielce
Matras Mateusz - Piast Gliwice
Tymiński Łukasz - Jagiellonia Białystok
Ałdaś Damian - KS Polkowice
Olkowski Paweł - Górnik Zabrze
Przybecki Miłosz - Polonia Warszawa
Kupisz Tomasz - Jagiellonia Białystok
Kucharczyk Michał - Legia Warszawa
Sobiech Artur - Hannover 96
Drygas Kamil - Lech Poznań
Klich Mateusz - VFL Wolfsburg
Krychowiak Grzegorz - FC Bordeaux
Oleksy Paweł - Zawisza Bydgoszcz
Borysiuk Ariel - -Legia Warszawa
Wszołek Paweł - Polonia Warszawa
Zbiórka zawodników nastąpi do godz. 20, 2 października 2011 r. w hotelu GROCLIN, ul. Sportowa 2, Grodzisk Wielkopolski.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.