Reprezentacja | 2011-09-20 19:05:24 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: pzpn.pl
Maor Melikson, pomocnik Wisły Kraków, wyraził chęć gry w reprezentacji Polski. Melikson ma polskie jak i izraelskie obywatelstwo.
W Izraelu grał w reprezentacji juniorskiej U-19 oraz młodzieżowej do lat 21. Kilkakrotnie został również powołany do pierwszej reprezentacji Izraela, na boisku wystąpił jednak dwa razy.
W sprawę Meliksona zaangażował się bezpośrednio prezes PZPN Grzegorz Lato. „ Maor w rozmowie ze mną wyraził zdecydowaną chęć gry dla Polski. Myślę, że powołanie go do pierwszej reprezentacji to tylko kwestia czasu” – powiedział Grzegorz Lato.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.