Reprezentacja | 2011-08-30 14:04:24 | Nadesłał: Mateusz Czarnecki | Źrodlo: Biuro Prasowe Wisły Kraków SA
Cezary Wilk dzisiaj został powołany do reprezentacji Polski na towarzyskie mecze z Meksykiem i Niemcami w miejsce Rafała Murawskiego.
Zawodnik po treningu pierwszej drużyny Wisły Kraków wyjechał na zgrupowanie kadry. Cezary Wilk jest drugim po Patryku Małeckim piłkarzem Białej Gwiazdy, powołanym na wrześniowe mecze towarzyskie biało-czerwonych.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








