Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Reprezentacja

Reprezentacja | 2011-08-30 14:04:24 | Nadesłał: Mateusz Czarnecki | Źrodlo: Biuro Prasowe Wisły Kraków SA

Wilk jedzie na kadrę

Fot.: Dawid Ćmielewski

Cezary Wilk dzisiaj został powołany do reprezentacji Polski na towarzyskie mecze z Meksykiem i Niemcami w miejsce Rafała Murawskiego.

Zawodnik po treningu pierwszej drużyny Wisły Kraków wyjechał na zgrupowanie kadry. Cezary Wilk jest drugim po Patryku Małeckim piłkarzem Białej Gwiazdy, powołanym na wrześniowe mecze towarzyskie biało-czerwonych.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane