Reprezentacja | 2011-06-07 20:33:21 | Nadesłał: Mateusz Czarnecki | Źrodlo: pzpn.pl
Po zwycięstwie nad Argentyną reprezentacja Polski rozpoczęła przygotowania do meczu z Francją, który zostanie rozegrany 9 czerwca o godz. 21:00 na stadionie Legii Warszawa. Dzisiejszy trening rozpoczął się od rozgrzewki, którą poprowadzili trenerzy przygotowania fizycznego. Następnie Tomasz Frankowski przeprowadził trening strzelecki.
8 czerwca odbędą się konferencje przedmczowe oraz oficjalne treningi. Konferencja Francji odbędzie się na stadionie Legii Warszawa o godz. 17:00, a o godz. 18:00 rozpocznie się trening. Konferencja reprezentacji Polski odbędzie się o godz. 19:30 również na stadionie Legii Warszawa. Po konferencji o godz. 20:00 rozpocznie się oficjalny trening.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.