Reprezentacja | 2011-02-03 14:07:27 | Nadesłał: Krzysztof Zarychta | Źrodlo: PZPN/własne
W szwajcarskim Nyonie zakończyło się losowanie grup eliminacyjnych do mistrzostw Europy U-21 w 2013 r. Reprezentacja Polski znalazła się w grupie z Rosją, Portugalią i Albanią.
Pierwszy mecz, Polacy najprawdopodobniej zagrają 25 marca tego roku. Zwycięzcy wszystkich grup wraz z 4-ema najskuteczniejszymi drużynami z drugich miejsc, awansują do drugiej rundy, w której utworzy się 7 par. Ta drużyna która w dwumeczu okaże się lepsza, awansuje na EURO które tym razem odbywać się będzie w Izraelu.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








