Reprezentacja | 2010-12-01 19:07:43 | Nadesłał: Mateusz Czarnecki | Źrodlo: pzpn.pl
Na zgrupowanie reprezentacji Polski w Turcji z powodu kontuzji nie pojedzie Artur Sobiech z Polonii Warszawa. Wcześniej także z powodu urazu z wyjazdu na obóz kadry zrezygnować musiał Dawid Nowak z PGE GKS Bełchatów.
Po najbliższej kolejce Ekstraklasy selekcjoner Franciszek Smuda powoła w ich miejsce nowych zawodników.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








