Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Reprezentacja

Reprezentacja | 2010-10-09 11:11:56 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: KKS Lech Poznań

Luis Henriquez zagrał w reprezentacji Panamy

Fot.: Dawid Ćmielewski

Obrońca Lecha Poznań, Luis Henriquez, wystąpił w meczu towarzyskim reprezentacji Panamy z Salwadorem w Panama City. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 1:0 po bramce Blasa Pereza w 58 minucie gry.

Lechita znalazł się w wyjściowej jedenastce Panamczyków i przebywał na boisku do ostatniego gwizdka.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane