Reprezentacja | 2010-10-09 11:11:56 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: KKS Lech Poznań
Obrońca Lecha Poznań, Luis Henriquez, wystąpił w meczu towarzyskim reprezentacji Panamy z Salwadorem w Panama City. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 1:0 po bramce Blasa Pereza w 58 minucie gry.
Lechita znalazł się w wyjściowej jedenastce Panamczyków i przebywał na boisku do ostatniego gwizdka.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








