Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Reprezentacja

Reprezentacja | 2009-10-30 17:12:26 | Nadesłał: Agnieszka Gambusz | Źrodlo: PZPN

Pierwsze powołania nowego selekcjonera

Fot.: Dawid Ćmielewski

Selekcjoner Franciszek Smuda powołał 22 zawodników na zgrupowanie i mecze towarzyskie z Rumunią (14.11) i Kanadą (18.11).

Zgrupowanie reprezentacji rozpocznie się 9 listopada w Grodzisku Wielkopolskim.

Powołania otrzymali:

Bramkarze: Tomasz Kuszczak (Manchester United), Wojciech Szczęsny (Arsenal Londyn).

Obrońcy: Marcin Kowalczyk (Dynamo Moskwa), Jakub Rzeźniczak (Legia Warszawa), Michał Żewłakow (Olympiakos Pireus), Maciej Sadlok (Ruch Chorzów), Arkadiusz Głowacki (Wisła Kraków), Adam Kokoszka (Empoli FC), Piotr Brożek (Wisła Kraków), Seweryn Gancarczyk (Lech Poznań).

Pomocnicy: Jakub Błaszczykowski (Borussia Dortmund), Sławomir Peszko (Lech Poznań), Dariusz Dudka (AJ Auxerre), Rafał Murawski (Rubin Kazań), Janusz Gancarczyk (Śląsk Wrocław), Kamil Kosowski (APOEL Nikozja), Ludovic Obraniak (OSC Lille), Roger Guerreiro (AEK Ateny).

Napastnicy: Robert Lewandowski (Lech Poznań), Paweł Brożek (Wisła Kraków), Ireneusz Jeleń (AJ Auxerre), Patryk Małecki (Wisła Kraków).

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane