Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Reprezentacja

Reprezentacja | 2009-08-24 17:39:00 | Nadesłał: Agnieszka Gambusz | Źrodlo: PZPN

U-23: Powołania na mecz z Walią

Fot.: Dawid Ćmielewski

Trener nowo powstałej reprezenatcji Polski do lat 23 (U-23) Stefan Majewski na mecz z Walią powołał 16 zawodników. Mecz, poprzedzony zgrupowaniem w Warszawie (3.09-7.09), odbędzie się 8 września 2009 r., o godz. 19.30 w Richmond Park Carmarthen w Walii.

Dwóch zawodników otrzyma powołania po ogłoszeniu składu I reprezentacji na mecz Polska -Irlandia Płn. przez slekcjonera Leo Beenhakkera.

Powołania na mecz z Walią otrzymali:

Bramkarze:
Rafał Gikiewicz (Jagiellonia Białystok), Adam Stachowiak (Odra Wodzisław).

Obrońcy:
Krzysztof Król (Jagiellonia Białystok), Mariusz Pawelec (Śląsk Wrocław), Mateusz Kowalski (Piast Gliwice), Artur Jędrzejczyk (Legia Warszawa).

Pomocnicy:
Jakub Tosik (GKS Bełchatów), Krzysztof Janus (GKS Bełchatów), Adrian Mierzejewski (Polonia Warszawa), Łukasz Hancel (Zagłębie Lublin), Radosław Majewski (Notthingam Forest FC), Piotr Tomasik (Polonia Bytom).

Napastnicy:
Adrian Paluchowski (Legia Warszawa), Jakub Smektała (Piast Gliwice), Piotr Ćwielong (Wisła Kraków), Przemysław Trytko (Arka Gdynia).

PZPN

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane