Reprezentacja | 2009-08-24 17:39:00 | Nadesłał: Agnieszka Gambusz | Źrodlo: PZPN
Trener nowo powstałej reprezenatcji Polski do lat 23 (U-23) Stefan Majewski na mecz z Walią powołał 16 zawodników. Mecz, poprzedzony zgrupowaniem w Warszawie (3.09-7.09), odbędzie się 8 września 2009 r., o godz. 19.30 w Richmond Park Carmarthen w Walii.
Dwóch zawodników otrzyma powołania po ogłoszeniu składu I reprezentacji na mecz Polska -Irlandia Płn. przez slekcjonera Leo Beenhakkera.
Powołania na mecz z Walią otrzymali:
Bramkarze:
Rafał Gikiewicz (Jagiellonia Białystok), Adam Stachowiak (Odra Wodzisław).
Obrońcy:
Krzysztof Król (Jagiellonia Białystok), Mariusz Pawelec (Śląsk Wrocław), Mateusz Kowalski (Piast Gliwice), Artur Jędrzejczyk (Legia Warszawa).
Pomocnicy:
Jakub Tosik (GKS Bełchatów), Krzysztof Janus (GKS Bełchatów), Adrian Mierzejewski (Polonia Warszawa), Łukasz Hancel (Zagłębie Lublin), Radosław Majewski (Notthingam Forest FC), Piotr Tomasik (Polonia Bytom).
Napastnicy:
Adrian Paluchowski (Legia Warszawa), Jakub Smektała (Piast Gliwice), Piotr Ćwielong (Wisła Kraków), Przemysław Trytko (Arka Gdynia).
PZPN
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.