Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Reprezentacja

Reprezentacja | 2009-08-17 09:03:10 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: FutbolNews

Ludovic rozkochał w sobie polskich kibiców

Fot.: Dawid Ćmielewski

Zachwyt fanów i flesze aparatów. Ludovic Obraniak w środę zadebiutował w reprezentacji Polski. - Nie pozostaje mi nic innego jak wziąć się do roboty. Trzeba dać z siebie wszystko i zdobywać punkty dla waszej..., to znaczy naszej reprezentacji - mówił.

Eksperci są zgodni - takiego piłkarza reprezentacja potrzebowała od lat. Świetna szybkość, technika, przegląd pola. Nic dziwnego, że kiedy w poniedziałek popołudniu pojawił się na warszawskim Okęciu, witały go tłumy kibiców i dziennikarzy. - Czeszcz - wydukał na powitanie Ludo. - Nastawiałem się na to, że będzie masa ludzi, ale gdy to wszystko zobaczyłem na żywo, to trochę się przestraszyłem. Muszę się z tym wszystkim oswoić - dodał.

Więcej w dzienniku "Futbol News"

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane