Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Reprezentacja

Reprezentacja | 2008-06-03 12:37:00 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: KKS Lech Poznań

Występ Henriqueza w reprezentacji Panamy

Fot.: Dawid Ćmielewski

Obrońca Lecha Poznań, Luis Henriquez wystąpił w meczu reprezentacji Panamy z Gwatemalą. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:0 dla Panamy, a jedyną bramkę meczu w 67 minucie zdobył Jose Garces. Bliski wpisania się na listę strzelców był również Henriquez, jednak jego strzał w drugiej minucie obronił Foster.

W rodzimym kraju kibice pamiętają go i szanują. Wszak jest jednym z autorów największych sukcesów tamtejszej reprezentacji. Na polskich boiskach również pokazał próbkę możliwości. Wciąż ma szanse stać się czołowym obrońcą ligi. Jest jedyny w swoim rodzaju. Nie ma w naszej lidze drugiego zawodnika z Panamy. Jak na razie robi tamtejszej piłce dobrą reklamę, będąc jej wizytówką w Polsce.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane