Reprezentacja | 2008-06-03 12:37:00 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: KKS Lech Poznań
Obrońca Lecha Poznań, Luis Henriquez wystąpił w meczu reprezentacji Panamy z Gwatemalą. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:0 dla Panamy, a jedyną bramkę meczu w 67 minucie zdobył Jose Garces. Bliski wpisania się na listę strzelców był również Henriquez, jednak jego strzał w drugiej minucie obronił Foster.
W rodzimym kraju kibice pamiętają go i szanują. Wszak jest jednym z autorów największych sukcesów tamtejszej reprezentacji. Na polskich boiskach również pokazał próbkę możliwości. Wciąż ma szanse stać się czołowym obrońcą ligi. Jest jedyny w swoim rodzaju. Nie ma w naszej lidze drugiego zawodnika z Panamy. Jak na razie robi tamtejszej piłce dobrą reklamę, będąc jej wizytówką w Polsce.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.