Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Puchar Polski

Puchar Polski | 2008-10-28 23:15:56 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: ASInfo

Chojnacki chyli czoła: Znów byliśmy gorsi

Fot.: Dawid Ćmielewski

Łódzki KS odpadł z Remes Pucharu Polski po wysokiej przegranej na wyjeździe z Cracovią. Po spotkaniu trener drużyny gości Marek Chojnacki nie szukał tanich usprawiedliwień. Porażkę przyjął po męsku.

Na spotkaniu z dziennikarzami po meczu trener Chojnacki mówił: - Ostatnio na konferencjach prasowych wypada mi tylko i wyłącznie pogratulować trenerowi drużyny rywali zwycięstwa. Po dzisiejszym meczu muszę zrobić to samo.

Cracovia wygrała zasłużenie. W przekroju całego spotkania była zespołem zdecydowaniem lepszym pod każdym względem - dodał jeszcze szkoleniowiec ŁKS.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane