Puchar Polski | 2008-10-28 23:15:56 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: ASInfo
Łódzki KS odpadł z Remes Pucharu Polski po wysokiej przegranej na wyjeździe z Cracovią. Po spotkaniu trener drużyny gości Marek Chojnacki nie szukał tanich usprawiedliwień. Porażkę przyjął po męsku.
Na spotkaniu z dziennikarzami po meczu trener Chojnacki mówił: - Ostatnio na konferencjach prasowych wypada mi tylko i wyłącznie pogratulować trenerowi drużyny rywali zwycięstwa. Po dzisiejszym meczu muszę zrobić to samo.
Cracovia wygrała zasłużenie. W przekroju całego spotkania była zespołem zdecydowaniem lepszym pod każdym względem - dodał jeszcze szkoleniowiec ŁKS.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.