Puchar Polski | 2008-10-28 23:13:30 | Nadesłał: Daniel Koniński | Źrodlo: ASInfo
- Cieszę się z tego, że awansowaliśmy oraz z tego, że zawodnicy odpowiednio zareagowali na sytuację, jaka zaistniała w klubie - powiedział na konferencji po meczu Remes Pucharu Polski Cracovii z ŁKS (3:0) trener "Pasów" Artur Płatek.
- Udało się nam szybko strzelić bramkę, choć trzeba zaznaczyć, że ŁKS na początku też miał jedną sytuację bramkową. Później kontrolowaliśmy przebieg całego spotkania, choć między 55-70 minutą był takie moment, kiedy oddaliśmy inicjatywę rywalowi. Takie fazy nie mogą nam się przytrafiać w meczach ligowych, kiedy będziemy grali o utrzymanie. A przecież takie mecze nas teraz czekają - ocenił spotkanie nowy trener Cracovii. Chwalił też linię defensywną swojego zespołu i był zadowolony z tego, że jego drużyna stwarzała zagrożenie pod bramką rywala po stałych fragmentach gry.
- Cieszę się też dlatego, bo to pierwsze zwycięstwo Cracovii. Bardzo cieszy mnie reakcja piłkarzy. Dla nich to zwycięstwo jest bardzo ważne. Ten dobry wynik zabieramy ze sobą na kolejny mecz ligowy do Białegostoku, bo on jest dla nas teraz najważniejszy - dodał Płatek.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.