Puchar Polski | 2011-06-10 00:55:18 | Nadesłał: Anna Szłapa | Źrodlo: onet.pl
Reprezentacja Polski przegrała z Francją 0:1 (0:1) w piłkarskim meczu towarzyskim rozegranym na stadionie Legii w Warszawie. Jedynego gola dla Trójkolorowych po pechowej interwencji we własnym polu karnym zdobył Tomasz Jodłowiec. Pomimo porażki Polacy momentami grali naprawdę dobrze i byli równorzędnym rywalem dla Trójkolorowych.
Polska - Francja 0:1 (0:1)
Bramka - Tomasz Jodłowiec (12-sam.).
Żółte kartki: Ludovic Obraniak - Cedric Carrasso, Eric Abidal.
Polska: Wojciech Szczęsny - Łukasz Piszczek, Grzegorz Wojtkowiak, Tomasz Jodłowiec, Jakub Wawrzyniak - Jakub Błaszczykowski (87. Paweł Brożek), Dariusz Dudka, Ludovic Obraniak (88. Szymon Pawłowski), Rafał Murawski, Adrian Mierzejewski (80. Adam Matuszczyk) - Robert Lewandowski.
Francja: Cedric Carrasso - Eric Abidal, Patrice Evra, Younes Kaboul (28. Adil Rami), Bacary Sagna - Yohan Cabaye (46. Yann M'Vila), Alou Diarra (46. Abou Diaby), Marvin Martin, Matthieu Valbuena (73. Florent Malouda) - Guillame Hoarau (79. Kevin Gameiro), Charles N'Zogbia (73. Loic Remy).
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.