Puchar Polski | 2009-04-30 22:10:29 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: ASInfo
- Pierwsza połowa była bardzo dobra w naszym wykonaniu, mnóstwo sytuacji i bramka. Potem, w drugiej części nie mieliśmy zbyt wielu okazji, a jak już się zdarzały, to brakowało skuteczności. Nad tym musimy ciągle pracować - mówił po spotkaniu z Polonią Warszawa (1:1) w 1/2 finału Remes Pucharu Polski Tomasz Bandrowski, pomocnik Lecha Poznań.
- Naszą bolączką obecnie teraz jest to, że nie potrafimy skutecznie wykończyć stwarzanych okazji - podkreślał Bandrowski. - Trzeba ten element gry szybko poprawić i zdać sobie sprawę, że każdy może strzelić bramkę, każdy za zdobywanie tych goli jest odpowiedzialny - analizował popularny "Bander", po chwili dodając. - Musimy wyrzucić sobie z głowy to, że mamy trudny okres. Trzeba po prostu wziąć się do roboty - zakończył zawodnik drugiej linii "Kolejorza".
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.