Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Puchar Polski

Puchar Polski | 2009-04-30 22:10:29 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: ASInfo

Bandrowski: Trzeba wziąć się do roboty

Fot.: Dawid Ćmielewski

- Pierwsza połowa była bardzo dobra w naszym wykonaniu, mnóstwo sytuacji i bramka. Potem, w drugiej części nie mieliśmy zbyt wielu okazji, a jak już się zdarzały, to brakowało skuteczności. Nad tym musimy ciągle pracować - mówił po spotkaniu z Polonią Warszawa (1:1) w 1/2 finału Remes Pucharu Polski Tomasz Bandrowski, pomocnik Lecha Poznań.

- Naszą bolączką obecnie teraz jest to, że nie potrafimy skutecznie wykończyć stwarzanych okazji - podkreślał Bandrowski. - Trzeba ten element gry szybko poprawić i zdać sobie sprawę, że każdy może strzelić bramkę, każdy za zdobywanie tych goli jest odpowiedzialny - analizował popularny "Bander", po chwili dodając. - Musimy wyrzucić sobie z głowy to, że mamy trudny okres. Trzeba po prostu wziąć się do roboty - zakończył zawodnik drugiej linii "Kolejorza".

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane