Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Puchar Polski

Puchar Polski | 2009-04-08 08:58:46 | Nadesłał: mickjagger | Źrodlo: AS Info

Piotrowski: Na pewno nas to nie bawi

Fot.: AS Info

KGHM Zagłębie Lubin przegrało z Ruchem Chorzów 1:2 i odpadło z Remes Pucharu Polski. Damian Piotrowski - strzelec jedynej bramki dla lubinian w tym spotkaniu twierdził, że chorzowski zespół był do ogrania.

Dariusz Piotrowski (pomocnik Zagłębia Lubin):

- Przegraliśmy 1:2 i odpadliśmy z pucharu. Na pewno nas to nie bawi. Rozumiemy kibiców, bo wiemy, czego od nas wymagają, a na chwilę obecną my tego nie spełniamy. Ruch był do ogrania. Niestety, przegraliśmy, nawet nie będę próbował się tłumaczyć. W następnych meczach musimy grać lepiej. Musimy wreszcie zacząć grać swoje. Dzisiaj na trybunach kibice pokazali swoje niezadowolenie, w pełni ich rozumiemy - powiedział Piotrowski.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane