Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Puchar Polski

Puchar Polski | 2009-04-06 22:11:52 | Nadesłał: mickjagger | Źrodlo: AS Info

Kaczmarek: Puchar Polski jest dla nas ważny

Fot.: Michał Puszczewicz

Przed rewanżowym meczem ćwierćfinału Pucharu Polski z Cracovią szkoleniowiec Polonii Warszawa, Bogusław Kaczmarek podkreśla, że jego zespół poważnie podchodzi do tych rozgrywek. W pierwszym meczu "Czarne Koszule" wygrały u siebie 1:0.

- Rozgrywki Pucharu Polski traktujemy z taką samą powagą jak ekstraklasy. Obie to furtki do gry w europejskich pucharach. Przypominam, że zarówno co najmniej trzecie miejsce w lidze jak i dobra gra w Pucharze Polski to start w eliminacjach Pucharu UEFA. Musimy przykładać taką samą miarę do każdego meczu i inaczej być nie może - wyjaśnił. - Właściciel klubu pan Józef Wojciechowski firmuje wizerunek wielkiej firmy (J.W. Construction - przyp. red.) i każdy dobry wynik wpływa na jej obraz. Poza tym mecze w Pucharze Polski to szansa dla zawodników, którzy właściwie anonimowo występowali w zespole Młodej Ekstraklasy i tu mogą zaistnieć na wyższym poziomie. Udział tych piłkarzy w niedawnym Pucharze Ekstraklasy w konfrontacji z Arką Gdynia dał pozytywną odpowiedź na to, czy na tych młodych graczy Polonia będzie mogła liczyć w najbliższej przyszłości - dodał.

Rewanżowy pojedynek Cracovii z Polonią odbędzie się we wtorek o godz. 17.30 na stadionie przy ul. Kałuży w Krakowie.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane