Puchar Polski | 2009-03-19 00:57:37 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: ASInfo
Lewy pomocnik Polonii Warszawa, Jarosław Lato od pewnego czasu gra na lewej obronie i należy do najlepszych w kraju. Uderzenia z rzutów wolnych lewą nogą to jego znak firmowy. W meczu z Cracovią, zdobywając gola, miał sporo szczęścia, bo w zasadzie dośrodkowywał.
Jarosław Lato (obrońca Polonii):
- Kopnąłem mocno piłkę, licząc, że ktoś ją w polu karnym strąci. Nikt jej nie dosięgnął, ale to wyszło na dobre. Obrońcy Cracovii mieli szansę piłkę wybić, jednak byli niezdecydowani. To mi pomogło. 1:0 to przed rewanżem nie za dużo, ale ważne, że zagraliśmy w końcu na zero z tyłu. Zwłaszcza w pucharach to bardzo ważne.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.