Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Puchar Polski

Puchar Polski | 2009-03-19 00:57:37 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: ASInfo

Lato: 1:0 to nie za dużo

Fot.: Dawid Ćmielewski

Lewy pomocnik Polonii Warszawa, Jarosław Lato od pewnego czasu gra na lewej obronie i należy do najlepszych w kraju. Uderzenia z rzutów wolnych lewą nogą to jego znak firmowy. W meczu z Cracovią, zdobywając gola, miał sporo szczęścia, bo w zasadzie dośrodkowywał.

Jarosław Lato (obrońca Polonii):

- Kopnąłem mocno piłkę, licząc, że ktoś ją w polu karnym strąci. Nikt jej nie dosięgnął, ale to wyszło na dobre. Obrońcy Cracovii mieli szansę piłkę wybić, jednak byli niezdecydowani. To mi pomogło. 1:0 to przed rewanżem nie za dużo, ale ważne, że zagraliśmy w końcu na zero z tyłu. Zwłaszcza w pucharach to bardzo ważne.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane