Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi zagraniczne » Liga Hiszpańska

Liga Hiszpańska | 2010-05-03 12:08:46 | Nadesłał: Grzegorz Góra | Źrodlo: info. własna

Xavi może nie zagrać na mundialu!

Fot.: FCBarcelona.cat

Reprezentant Hiszpanii Xavi Henrnandez może nie zagrać w Mistrzostwach Świata w RPA. Piłkarz zmaga się z kontuzją.

O wszystkim poinformował Pep Guardiola, który oświadczył, że Xavi gra na środkach przeciwbólowych.

- Xavi ma taką kontuzję, że może go zabraknąć na Mistrzostwach Świata. Ale jest oddany klubowi i daje przykład swoim kolegom z drużyny - powiedział Guardiola.

Sam zawodni pytany o swoje zdrowie powiedział:

- Mam w udzie dziurę na prawie osiem centymetrów. Jest w porządku, leczą mnie. Ale moja gra nie jest powalająca - opisał.

- Wszystko siedzi w głowie. Na ostatnie trzy mecze chcę dać z siebie wszystko - zakończył.


Na 3 kolejki przed końcem sezonu Duma Katalonii prowadzi w tabeli Primera Division wyprzedzając Real Madryt zaledwie jednym punktem.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane