Liga Hiszpańska | 2010-05-03 12:08:46 | Nadesłał: Grzegorz Góra | Źrodlo: info. własna
Reprezentant Hiszpanii Xavi Henrnandez może nie zagrać w Mistrzostwach Świata w RPA. Piłkarz zmaga się z kontuzją.
O wszystkim poinformował Pep Guardiola, który oświadczył, że Xavi gra na środkach przeciwbólowych.
- Xavi ma taką kontuzję, że może go zabraknąć na Mistrzostwach Świata. Ale jest oddany klubowi i daje przykład swoim kolegom z drużyny - powiedział Guardiola.
Sam zawodni pytany o swoje zdrowie powiedział:
- Mam w udzie dziurę na prawie osiem centymetrów. Jest w porządku, leczą mnie. Ale moja gra nie jest powalająca - opisał.
- Wszystko siedzi w głowie. Na ostatnie trzy mecze chcę dać z siebie wszystko - zakończył.
Na 3 kolejki przed końcem sezonu Duma Katalonii prowadzi w tabeli Primera Division wyprzedzając Real Madryt zaledwie jednym punktem.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.