Liga Angielska | 2009-02-02 18:53:39 | Nadesłał: Piotr Ciapała | Źrodlo: inf. własna
Wiele mówiło się, że Ricardo Quaresma opuści Inter Mediolan i trafi do Londynu. Tak się stało, lecz zawodnik trafił na Stamford Bridge, a nie do Tottenhamu jak spekulowano. Portugalczyk w Chelsea będzie wypożyczony do końca sezonu.
Quaresma latem z FC Porto trafił do Interu za 25 milionów funtów. Jose Mourinho chyba nie jest zadowolony z gry Portugalczyka. A może jest to po prostu przebiegłość trenera mistrzów Włoch, który tym posunięciem ułatwi ściągnięcie w przyszłym sezonie Didiera Drogby na San Siro.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








