Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi zagraniczne » Liga Angielska

Liga Angielska | 2008-10-26 20:32:00 | Nadesłał: Daniel Koniński | Źrodlo: inf. własna

Arsenal rozbił West Ham w derbach Londynu

Arsenal Londyn pewnie, w dobrym stylu pokonał zespół West Ham United w derbach Londynu rozegranych w ramach 9. kolejki Premier League. Bramki dla "Kanonierów" strzelili Faubert i Adebayor.

West Ham - Arsenal 0:2 (0:0)
0:1 Faubert 73. min
0:2 Adebayor 90+1. min.

Żółte kartki:
Parker, Faubert (West Ham) oraz Fabregas, Song Billong, Clichy (Arsenal)
Czerwona kartka: Cole (West Ham)

Sędziował:
Phil Dowd
Widzów: 35 000

West Ham:
Green - Faubert, Collins, Upson, Ilunga - Mullins, Parker (77. Boa Morte), Bowyer (89. Sears), Di Michele (78. Etherington) - Bellamy, Cole.

Arsenal:
Almunia - Eboue, Gallas, Silvestre, Clichy - Walcott (67. Adebayor), Fabregas, Song Billong, Nasri (68. Diaby) - Bendtner, Van Persie (92. Sagna).

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane