Liga Angielska | 2008-10-20 17:39:51 | Nadesłał: Piotr Ciapała | Źrodlo: PAP
Chorwacki piłkarz Tottenhamu Hotspur Vedran Corluka stracił przytomność, a następnie został przewieziony do szpitala w wyniku zderzenia z bramkarzem własnej drużyny Heurelho Gomesem podczas meczu ligowego ze Stoke City (1:2).
Kwadrans przed końcem spotkania doszło do zderzenia Corluki z Gomesem. Reprezentant Chorwacji uderzył skronią w kolano brazylijskiego bramkarza i stracił przytomność. Po kilku minutach udzielania pomocy przez klubowych lekarzy odzyskał ją, ale w drodze do karetki znowu poczuł się gorzej i konieczne było założenie aparatu tlenowego. Piłkarz trafił do szpitala.
Brytyjska stacja BBC, określiła zdarzenie jako "koszmarny wypadek".
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.