Liga Angielska | 2008-10-16 19:28:18 | Nadesłał: Piotr Ciapała | Źrodlo: inf. własna
Jak już wcześniej było zapowiadane szkoleniowiec Evertonu - David Moyes - przedłużył swój kontrakt z klubem. Menadżerowi w tym sezonie kończył się kontrakt, lecz został on przedłużony do 2013 roku.
Sam Moyes przyznał, że podczas negocjacji wystąpiły pewne komplikacje i dlatego nie od razu został podpisany nowy kontrakt. Teraz trener klubu z Goodison Park jest bardzo szczęśliwy, że przez kolejne pięć lat będzie mógł pracować z Evertonem.
Moyes objął "The Toffiees" w marcu 2002 roku. W sezonie 2002/03 został wybrany najlepszym menadżerem w Premier League. Dwa lata później powtórzył ten wyczyn. Jednak ostatnio Everton w lidze nie spisuje się zbyt dobrze.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.