Liga Angielska | 2008-08-16 00:45:47 | Nadesłał: Piotr Ciapała | Źrodlo: inf. własna
Gareth Bale zdecydował się przedłużyć swój kontrakt z Tottenhamem Hotspur. Nowa umowa byłego zawodnika Southampton trwać będzie do 2012 roku.
Bale na White Hart Lane trafił w zeszłym roku podpisując czteroletnią umowę.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








