Liga Angielska | 2008-07-11 15:15:01 | Nadesłał: Piotr Ciapała | Źrodlo: inf. własna
Od bardzo dawna spekulowało się na temat przejścia Samira Nasri do Arsenalu Londyn. Cała ta saga skończyła się pomyślnie dla "Kanonierów". Francuz podpisał z klubem z Emirates Stadium długoterminową umowę.
Kwoty transferu Narsi'ego z Olympique Marsylia nie ujawniono. Jednak media spekulują, iż młodzian mógł kosztować Arsenal 13 milionów funtów. Były zawodnik Marsylii ma zastąpić Alexandra Hleba.
Sam zawodnik jest bardzo zadowolony z transferu na Wysypy. Jak twierdzi jest to duży krok w jego karierze.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








