Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » II liga wschodnia

II liga wschodnia | 2012-07-10 12:38:24 | Nadesłał: Daniel Koniński | Źrodlo: Radomiak.com.pl

Odunka, Byszewski, Nowak i Kornacki w Radomiaku

Radomiak sfinalizował dziś rozmowy z czterema nowymi graczami, którzy w przyszłym sezonie będą grać przy Struga. Umowy podpisali: Samuelson Odunka, Marcin Byszewski, Michał Nowak i Piotr Kornacki.

Cała czwórka graczy trenowała z Radomiakiem już od dłuższego czasu. Wszyscy wystąpili również w sobotnim meczu kontrolnym z Targówkiem, ale ich personaliów do czasu podpisania umów sztab szkoleniowy nie chciał zdradzać.

Samuelson Chukwuma Odunka to 25-letni Nigeryjczyk, który w ostatnim sezonie był podstawowym graczem II-ligowej Calisii Kalisz, dla której zdobył osiem goli.

Marcin Byszewski to 19-letni skrajny pomocnik grający przez ostatnie dwa sezony w Lechu Poznań ME. W ostatnim czasie zawodnik zaliczył kilka występów w Reprezentacji Polski U-19.

Michał Nowak to 20-letni skrajny obrońca lub pomocnik Śląska Wrocław. Ostatnie sezony spędził na boiskach Młodej Ekstraklasy.

Piotr Kornacki to 22-letni lewy obrońca lub pomocnik, były zawodnik Radomiaka. W ostatnim sezonie grał na jesieni w I-ligowej Polonii Bytom, a na wiosnę w III-ligowym Orle Wierzbica.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane