Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » I Liga

I Liga | 2024-07-08 21:41:21 | Nadesłał: Magdalena Ćmielewska | Źrodlo: inf. prasowa

Janusz Gol 2025

Środkowy pomocnik Janusz Gol pozostaje w Arce Gdynia. Doświadczony zawodnik podpisał z żółto-niebieskimi kontrakt do 30 czerwca 2025 z opcją przedłużenia o kolejny rok.

Gol do Arki trafił latem 2022 roku. Bardzo duże doświadczenie zdobyte na polskich i europejskich boiskach zaprocentowało w Gdyni. 38-latek był kluczową postacią środka pola.

W pierwszym sezonie w żółto-niebieskich barwach zapisał 32 mecze, w których zdobył dwa gole i zapisał aż sześć asyst. Jego otwierające podania stały się znakiem firmowym gry dla Arki.

W minionej kampanii rozegrał dziewięć spotkań mniej (dwa gole i asysta). Wszystko przez kontuzję kolana, która wykluczyła go z gry w decydującej fazie sezonu. Łącznie zgromadził zatem 55 spotkań, notując w nich cztery gole i siedem asyst

Obecnie Gol jest po zabiegu i dochodzi do pełnej sprawności i z pewnością jeszcze jesienią będzie do dyspozycji trenera Wojciecha Łobodzińskiego.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane