Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » I Liga

I Liga | 2023-07-20 19:46:36 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: inf. prasowa

Nowe koszulki meczowe 2023/24

Prezentujemy trykoty, w których żółto-niebiescy będą rozgrywali swoje mecze w sezonie 2023/24. Tradycyjnie będą nowe wzory koszulek domowych i wyjazdowych. Nowa jest też czcionka, która zagościła na plecach zawodników.

Żółta koszulka w meczach domowych to obowiązkowy punkt programu. W tym roku klub postawił na niebieski pas. Wnikliwym fanom z pewnością skojarzy się z ważnym wydarzeniem dla Klubu. W 2018 Arkowcy w koszulkach z podobnym wzorem sięgali po Superpuchar Polski, różnica polegała na odwrotności kolorów. To motyw, który wówczas trafił w gusta odbiorców, dlatego ponownie na niego stawia klub.

Poprzednie lata pokazały, że odpowiedni dobór koszulek wyjazdowych jest równie ważny. W tym roku będą to odcienie granatu z charakterystycznym wzorem. Do tego herb w jednolitym pomarańczowym kolorze, który współgrał będzie z kolorem pasków czy oznaczeniem Adidasa. W tym samym odcieniu zobaczymy numery zawodników wraz z nazwiskami.

Podobnie, jak w ubiegłym sezonie, herb wykonany został z termoplastycznego poliuretanu. To nowoczesna technologia, dzięki której wykonany element charakteryzuje się bardzo wysoką jakością, uwzględnia nawet najmniejsze detale.

Będą jeszcze inne nowości. Z okazji sezonu 95-lecia Arki Gdynia na dole koszulek z przodu będzie logotyp przygotowany specjalnie na tę okazję.

Zmiana czcionki numerów i nazwisk zawodników to bez wątpienia kolejna nowinka. Klub postawił tym samym na całkowite odświeżenie designu koszulek. Dodatkowo, na dole koszulek po raz pierwszy zagości logo Kuchni Vikinga. Dzięki owocnej współpracy w ubiegłym sezonie, Sponsor zdecydował się poszerzyć pakiet świadczeń i między innymi zadebiutuje na nowych trykotach żółto-niebieskich.

Koszulki można będzie nabywać już od piątku zarówno stacjonarnie w Oficjalnym Sklepie Arki Gdynia na stadionie (wyjazdowe stacjonarnie dostępne będą od środy 26 lipca), jak i online na sklep.arka.gdynia.pl (domowe i wyjazdowe już od piątku!). Cena wynosi 299 zł, zaś karnetowicze zapłacą 249 zł.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane