Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » I Liga

I Liga | 2023-07-10 10:50:37 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: inf. prasowa

Mateusz Leśniewski z profesjonalnym kontraktem

Swój pierwszy profesjonalny kontrakt podpisał piętnastoletni Mateusz Leśniewski. Wychowanek związał się z klubem umową ważną do 30 czerwca 2025 roku.

Mateusz Leśniewski urodził się 4 lutego 2008 roku w Płocku i jest wychowankiem Wisły. Od dawna był wiodącą postacią drużyny Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock z rocznika 2008, występując w niej jako środkowy pomocnik bądź jeden ze stoperów. Walnie przyczynił się do jej awansu do Centralnej Ligi Juniorów do lat piętnastu, a obecnie pełnił w niej funkcję kapitana. Rundę wiosenną zakończył z jedenastoma meczami na koncie, dwoma bramkami oraz pięcioma asystami.

Młody Nafciarz swoją dobrą postawą w elitarnych młodzieżowych rozgrywkach zwrócił uwagę sztabu szkoleniowego reprezentacji Polski swojej kategorii wiekowej. Dzięki temu w październiku ubiegłego roku został przez selekcjonera Dariusza Gęsiora powołany na konsultację kadry U-15 w Łodzi.

Dotychczasowy kapitan drużyny Centralnej Ligi Juniorów do lat piętnastu związał się z klubem dwuletnim, profesjonalnym kontraktem.


fot. Wisła Płock S.A.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane