Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » I Liga

I Liga | 2020-06-25 14:18:44 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: inf. prasowa

Nowy projekt klubu - wystartowała Liga Osiedlowa

Padający deszcz nie przeszkodził w inauguracji. 12 drużyn rozpoczęło w środę rywalizację w Lidze Osiedlowej Chrobrego Głogów. Zasadnicza część rozgrywek dla dzieci i młodzieży potrwa przez całe wakacje, w ten sposób aktywnie wypełniając im wolny czas.

Liga Osiedlowa to nowy projekt klubu prowadzony w ramach Trenera Osiedlowego, który jest finansowany ze środków Gminy Miejskiej Głogów. W lidze udział bierze 12 zespołów, które są podzielone na dwie kategorie wiekowe: U-12 i U-16. Wszystkie pod swoimi nazwami uczestniczą w zmaganiach, które przypominają ligę zawodową, stąd terminarze, tabele, klasyfikacje strzelców, mecze u siebie i na wyjeździe, a nawet zestawienia fair play z żółtymi i czerwonymi kartkami. Po cztery najlepsze drużyny z każdej kategorii zakwalifikują się do turnieju finałowego, który we wrześniu odbędzie się na stadionie Chrobrego przy Wita Stwosza.

Po pierwszej kolejce liderem w kategorii U-12 jest Chrobry SP 8, który pokonał u siebie Wilki SP 10 9:3. Natomiast w U-16 równie efektowne zwycięstwo na swoim terenie odnieśli zawodnicy z Manhattan SP 2, którzy m.in. po czterech bramkach Oliwiera Chyżego wygrali z FC Torpedinios 7:4.

Raporty meczowe i tabele publikowane są na stronie klubu www.chrobry-glogow.pl:

U-12: http://www.chrobry-glogow.pl/index.php?typ=tabela&id=72

U-16: http://www.chrobry-glogow.pl/index.php?typ=tabela&id=73

Strzelcy: http://www.chrobry-glogow.pl/podstrona,214-liga_osiedlowa___klasyfikacja_strzelcow.html

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane